Oznanila

19. NEDELJA MED LETOM

(11. avgust 2019)

 

  • ·V večno življenje je odšla Terezija Hrovat iz Spodnje Drage.  V ponedeljek bo od 9. ure naprej ležala v naši poslovilni vežici. V torek bo ob 17. uri pogrebna sv. maša in nato pogreb v Stični.
  • ·V četrtek je Marijino vnebovzetje, največji in zapovedani Marijin praznik. Praznična sv. maša bo ob 9. uri. Ta dan bomo tudi obnovili posvetitev Slovenskega naroda Mariji.
  • ·Danes teden se s sv. mašo ob 10 uri začne letošnji oratorij. S krščanskega vidika vrednot se bodo otroci srečali z literarnim likom Petra Klepca in odkrivali, da imamo zares moč takrat, ko jo prejmemo od Boga. Otroka lahko prijavite na oratorijsko elektronsko pošto, kjer navedete tudi starost in otrokovo tel. št. Vsekakor pa je potem potrebna tudi pisna prijava.

 

You are here
Sprejmem pikotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information