Veselje in notranji mir
v teh prazničnih dneh
in vse dobro v letu 2013

 

želi vaša Karitas

 

Kaj dela Karitas iz Ivančne Gorice

Letošnji meseci so se hitro zvrstili in že smo pred Božičem. Dela nam prav gotovo ni zmanjkalo, saj ljudi tarejo različne nevšečnosti in težave: otroci prerastejo oblačila, zmanjka hrane in tudi položnice je treba plačati.

Članice ŽK smo se dela lotile odgovorno in ukrepale ter zbirale, delile. Pa vendar se vedno znova in znova pojavlja vprašanje: ali vemo za vse stiske, strahove, razočaranja, pričakovanja in včasih tudi nevoščljivosti?

Občina sofinancira nekatere projekte. Sami izdelujemo adventne venčke, dobrotniki nam pomagajo, pa vendar denarja ni dovolj za vse. Hvala vsem, ki ste kakor koli pomagali naši Karitas. Vedite, da je bilo vloženo veliko truda različnih ljudi, ki so darovali svoje znanje in čas.

Hvala vsem, ki nam pomagate in nas podpirate.

Ponovno obveščamo, da zaradi pomanjkanja sredstev pomagamo ljudem v stiski iz naše župnije. Prosilci pomoči iz drugih župnij, se lahko obrnite za pomoč v svoje župnije in preko njih po potrebi na Škofijsko Karitas Ljubljana.

Zapisala, članica ŽK

Ema Grünbacher, december 2012

 

You are here
Sprejmem pikotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information