MAŠNI NAMENI

PO

3. 12.

Frančišek Ksaver

/

 

 

TO

4. 12.

Janez Damaščan

18. 30.

za prave poslovne odločitve

16.45: skupina Sožitje

SR

5. 12.

Sava

19.  00.

starši Tomšič

17.30: Miklavževanje

ČE

6. 12.

Miklavž

18. 30.

Peter Kamenšek

19.00: komisija za oznanjevanje (ŽPS)

19.15: adventne duhovne vaje

PE

7. 12.

Ambrož,

prvi petek

18. 30.

pokojni iz družine Kotar

Čaščenje Jezusa v Zakramentu       ljubezni po razporedu (zadnja stran)

SO

8. 12.

Brezmadežna

18. 30.

Tone Vencelj

Brezmadežno spočetje Device Marije

10.00: novi ministranti

NE

9. 12.

2. ADVENTNA

NEDELJA

8. 00

10. 00

živi in pokojni farani

Draga in Franc Sever

8.30: Mlad oznanjam rad (dramska skupinica za ponazoritev evangelija)

PO

10. 12.

Loretska Mati B.

/

 

20.00: skupina Jožefine

TO

11. 12.

Damaz

18. 30.

v zahvalo

19.00: komisija za bogoslužje (ŽPS)

SR

12. 12.

D.M: iz Guadalupe

18. 30.

Jože Velikanje in starši

 

ČE

13. 12.

Lucija

18. 30.

Danijela Kastelic

20.00: zakonska skupina

PE

14. 12.

Janez od Križa

18. 30.

  • Katarina Ilar
  • Anton Zupančič

19.00: Župnijska karitas

SO

15. 12.

Antonija, Krizina drinske mučenke

18. 30.

pok. Mandelj in Žitnik

10.00: Srečanje ministrantk in ministrantov pred božičnimi prazniki

NE

16. 12.

3. ADVENTNA

NEDELJA

8. 00

10. 00

živi in pokojni farani

Srečo Medved

ZAČETEK BOŽIČNE OSEMDNEVNICE

9.00: Slomškovo bralno priznanje

14.00: postavljanje jaslic v cerkvi

PO

17. 12.

Vivijana

18. 00.

Marija Starc in Slavko Kastaneto

 

TO

18. 12.

Vunibald

18. 00.

v zahvalo za življenje (ZK)

 

SR

19. 12.

Urban V.

18. 00.

Frančiška Bregar

16.30: vse skupine KDP (namesto verouka)

18.00: Spokorno bogoslužje in           spovedovanje več duhovnikov

ČE

20. 12.

Vincencij Romano

18. 00.

Danijela Kastelic

16.30: od 1. do 7. razr. (namesto verouka)

18.00: sprejem Luči miru iz Betlehema

PE

21. 12.

Peter Kanizij

18. 00.

Ana Kavšek

 

SO

22. 12.

Frančiška Cabrini

18. 00.

Skp:

France Dimic

živi in pokojni farani

 

NE

23 12.

4. ADVENTNA

NEDELJA

8. 00

10. 00

Katarina Ilar

pok. Kavšek (M. Črnelo)

 

Čiščenje cerkve: 15. in 29. 12: Ljubljanska cesta ||| 22. 12. starši prvoobhajancev

You are here
Sprejmem pikotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information