MAŠNI NAMENI

PO

18.11.

posv. bazilik

 

 

teden zaporov

TO

19.11.

Matilda

18.30

Ani Lampret

Pričevalski večer ob 19.00: Plavava proti toku

SR

20.11.

Edmund

18.30

starši Strnad

 

ČE

21.11.

Dar. Dev. Marije

18.30

pok. Brvarjevi

8.00: pletenje adventnih venčkov (pod cerkvijo)

20.00: nova zakonska skupina

PE

22.11.

Cecilija

18.30

starši Lavrih

začetek duhovnih vaj za KDP

SO

23.11.

Klemen I.

18.30

starši Ostanek

17.30: molitev pred izpostavljenim Jezusom v zakramentu ljubezni in čas za spoved

NE

 

24.11.

KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA

8.00

10.00

Katarina Ilar

živi in pokojni farani

10.00: PREDSTAVITEV NOVE GENERACIJE

           KANDIDATOV ZA SV. BIRMO

 

PO

25.11.

Katarina Aleks.

 

 

  TEDEN KARITAS

TO

26.11.

Leonard Port.

18.30

pok. Kekovi

19.15: starši 7. in 8. razreda ter animat. birm. sk.

SR

27.11.

Modest in Virgil

18.30

v zahvalo in priprošnjo za zdravje

ČE

28.11.

Katarina Lab.

18.30

v zahvalo

19.00: mladi + animatorji birm. skupin

20.00: biblična skupina

20.00: zakonska skupina

PE

29.11.

Filomen

18.30

Matija Hrvat

19.00: bogoslužni bralci beril in prošenj

SO

30.11.

Andrej

18.30

 

Tone Fortuna

10.00: ministranti

17.30 do 18.15: spovedovanje ali duh. pogovor

 

Nedelja –

11.00: kratko informativno srečanje mladih v parih

NE

 

1.1.

1. ADVENTNA NEDELJA

8.00

10.00

Alojz Brčan

živi in pokojni farani

Cerkev čistijo in krasijo: 30 november in 7. december: Pot v gozd, Pot na vir, Partizanska cesta

KRSTNE NEDELJE: 12. januar in 22. marec, 2020

Na god mučenke sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe

gre zahvala vsem zborovodjem, organistom, instrumentalistom, cerkvenim pevkam in pevcem v vseh zborih, solistom in vsem, ki s petjem sodelujete pri bogoslužju iz klopi v cerkvi in kapeli.

Zaradi vas so bogoslužja še bolj lepa, bogata in slovesna. 

Hvala v imenu vseh, ki se zbiramo pri skupnih bogoslužjih.

You are here
Sprejmem pikotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information