MAŠNI NAMENI

PO

7. 10.

Rožnovenska M.B.

 

 

19.00: pevska vaja za mladinski zbor

TO

8. 10.

Benedikta

19.00

Frančišek Kek

17.00: otroški zbor

19.00: Komisija za bogoslužje pri ŽPS

 

SR

9. 10.

Abraham

19.00

živi in pok. z Jurčičeve ulice

 

ČE

10.10.

Daniel

19.00

Alojzija in Albin Tomšič

19.00: Komisija za oznanjevanje pri ŽPS

PE

11.10.

Janez XXIII.

19.00

Jožefa in Janez Malovrh

19.45: župnijska Karitas

20.00: priprava na krst

SO

12.10.

Maksimilijan C.

19.00

Ivana in Alojz Bregar

18.00: Čaščenje SRT in možnost za spoved

19.30: družabni mladinski večer

NE

 

13.10.

28. NEDELJA med letom

8.00

10.00

živi in pokojni farani

pok. Vaptovi

KRSTNA NEDELJA

PO

14.10.

Kalist

 

 

20.00: Jožefine

TO

15.10.

Terezija Velika

19.00

Alojz Brčan

17.00: Skupina Sožitje (posebno srečanje)

19.30: mladi, bodoči animatorji bir. skupin

SR

16.10.

Marjeta M. Alakok

19.00

Ana Kraševec

19.30: kratek film o sv. Janezu Pavlu II.

ČE

17.10.

Ignaic Antioh.

19.00

starši Ilovar

20.00: zakonska skupina

20.00: biblična skupina

PE

18.10.

Luka

19.00

Milan Dremelj

20.00: pričevalski večer za mlade v parih

SO

19.10.

Pavel od Križa

19.00

Anton Drganc

Župnijsko romanje na Kočevsko

NE

 

20.10.

29. NEDELJA med letom

8.00

10.00

Danijela Kastelic

živi in pokojni farani

MISIJONSKA NEDELJA

PO

21.10.

Uršula

 

 

 

TO

22.10.

Janez Pavel II.

19.00

Janez Vozelj

19.30: Večer spomina na sv. Janeza Pavla II.

SR

23.10.

Janez Kapistr.

19.00

pok. Omejčevi (Sp. Draga)

17.15: starši prvoobhajancev (2. r.)

ČE

24.10.

A. M. Claret

19.00

Vinko Felicijan

19.45: starši bodočih birmancev (7. in 8. r.)

PE

25.10.

Krizant in Darija

19.00

Terezija Koželj

19.30: Janez Pavel II. in mladi

SO

26.10.

Lulijan, Marcijan

19.00

Alojz Brčan

18.00 do 18.45: spovedovanje ali duh. pogovor

NE

 

27.10.

30. NEDELJA med letom

8.00

10.00

Pepca Dremelj

živi in pokojni farani

Postavitev relikvij in podobe sv. Janeza Pavla II. in kratka akademija v čast svetniku

Cerkev čistijo in krasijo: 19. in 26. oktober: Studenec; 2. in 9. november: Ul. Dolenjskega odreda 1 do 25

You are here
Sprejmem pikotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information