Oznanila

6. NEDELJA MED LETOM

(16. februar 2020)

• V torek je ob 16. 45 srečanje skupine Sožitje.
  • V torek in petek se nadaljujejo kateheze za mlade in odrasle. V tem tednu se bomo spraševali, kako si predstavljam Boga in slišali, kako so ga doživeli Abraham, sv. Pavel in drugi.
  • V četrtek je ob 20. uri biblična skupina.
  • Danes teden bo nabirka za župnijo (čeprav bo že 4. nedelja). Če pa je kdo že danes daroval v ta namen, je ravno tako prav, saj obe nabirki ostajata v župniji.
  • Radio Ognjišče, Slovenska Karitas in Misijonsko središče Slovenije

vabijo na pustni ples z dobrim namenom - na PUSTNO SOBOTNO ISKRICO 2020

Na letošnjem dobrodelnem rajanju maškar bodo nastopili Modrijani in Pedenjped za male in velike. Pustna Sobotna iskrica bo v Športni dvorani Zavoda sv. Stanislava v Šentvidu v Ljubljani v soboto, 22. februarja, ob 12. uri!

Vabljeni! Vstopnine ne bo, darovi za krofe bodo v celoti namenjeni za gradnjo učilnic in ambulante v afriškem Burundiju, kjer deluje misijonarka s. Vesna Hiti, vsi pa boste lahko akcijo podprli tudi z darovi, ki jih boste sporočili na v tem času odprt telefon.

Sprejmem pikotke za to spletno stran.