Oznanila

12. NEDELJA MED LETOM

(23. junij 2019)

• ·V tem tednu je kar nekaj praznikov. Že jutri je praznik Rojstva Janeza Krstnika – kres. Zato bo ob 20. tudi sv. maša.
  • ·V torek praznujemo Dan državnosti. Ob 10. uri bo v sosednji župniji Šentvid diakonsko posvečenje, kakršno je bilo lani pri nas. Lepo pa vabljeni ob 20h k sveti maši domovino tudi v našo kapelo.
  • ·V petek bo praznik Srca Jezusovega.
  • ·V soboto Cerkev praznuje god apostolskih prvakov Petra in Pavla. Naši škofje bodo posvetili novomašnike. V ljubljanski stolnici bodo v soboto ob 9h posvečeni: Gregor Bregar iz Šentvida nad  Ljubljano; Tadej Ložar iz Dola pri Ljubljani; Rok Pogačnik iz Radovljice; Vito Urbanija iz Moravč.
  • ·Prav zato je na razpolago tudi novomašna Družina – dvojna številka, ki jo lahko dobite v kiosku.
Sprejmem pikotke za to spletno stran.