Oznanila

4. POSTNA NEDELJA

(11. marec 2018)

 

  • ·Danes ob dveh vabljeni k molitvi križevega pota.
  • ·V ponedeljek je ob 20.00 srečanje ženske skupine Jožefin.
  • ·V torek je ob 16.45 srečanje skupine starejših: Sožitje.
  • ·V torek bo ob 19. uri prvo kratko in informativno srečanje mladih, ki bi želeli streči s hrano in pijačo na novomašni gostiji. Lepo vabljeni vsi mladi, srednješolci, študentje in zaposleni, ki boste 8. julija lahko »kelnerji« za cca 350 gostov… Prvi sestanek bo le nekaj minut, da se vzpostavi mreža mladih, pripravljenih na sodelovanje.
  • ·V četrtek je ob 20. uri srečanje zakonske skupine.
  • ·V soboto so ob 10. uri ministrantske vaje pred velikonočnimi prazniki.
  • ·Danes teden bo tiha in papeška nedelja, ko bomo ob obletnici izvolitve Bogu zapeli zahvalno pesem za čudovitega papeža Frančiška.·Ker je to 3. nedelja v mesecu, bo tudi nabirka za župnijske potrebe. Zadnje hladne nedelje nas je bilo pri mašah malo manj, računi za ogrevanje bodo pa večji, zato že v naprej hvala za velikodušnost. Nabiralniki: Do nadaljnjega ne uporabljajte nabiralnika pred Marijo Pomagaj, ker je zaradi vloma v času ogledov jaslic poškodovan in ga nekdo tudi precej zavzeto prazni. Varni nabiralniki pa so prazni.
  • ·Danes teden gremo na križev pot na prostem. Letos se bomo podali na novo pot, ki pa je zelo preprosta in jo je mogoče »prehoditi« tudi z otroškimi vozički. Iz farne cerkve bomo krenili ob 14. uri, čez pokopališče, preko obvoznice po cesti na Mrzlo polje, od tam na Škrjanče in preko ceste za Muljavo, po poljski poti v Malo Črnelo k cerkvi sv. Marjete.
 
You are here
Sprejmem pikotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information