Oznanila

2. ADVENTNA NEDELJA

(9. december 2018)

 

  • ·Jutri je ob 20. uri srečanje Jožefin.
  • ·V torek je ob 19. uri sestanek komisije za bogoslužje, v četrtek, na god sv. Lucije, je srečanje zakonske skupine in v petek, na god Janeza od Križa, je sestanek župnijske Karitas.
  • ·V soboto je ob 10. uri srečanje ministrantov. Če je še kakšen od otrok, ki bi se želel pridružiti ministrantskim vrstam, naj pride to soboto. V soboto je sicer god drinskih mučenk. Sv. maša bo tudi 7. dan za Marjana Miklavčiča s hudega, ki smo ga v novo življenje pospremili včeraj.
  • ·Danes teden bo 3. adventna nedelja in začetek božične devetdnevnice. Med obema mašama bo srečanje bralcev Slomškovega bralnega priznanja. Popoldne od druge ure naprej pa bo v cerkvi začetek postavljanja župnijskih jaslic.
You are here
Sprejmem pikotke za to spletno stran.

EU Cookie Directive Module Information